אודות

גישה שונה מתמחה בקריירות של מנהלים בכירים, מהווה שותפה לארגונים ומנהלים בתהליכי איתור של חברי הנהלה והערכת התאמה של מנהלים. מאז הקמתה ב-1995, פיתחה גישה שונה מתודות עבודה ייחודיות, המשרתות בהצלחה מוכחת חברות בינלאומיות ומקומיות. הידע הנצבר של הצוות, המומחיות והמכוונות להצלחה הפכו את גישה שונה לאחת החברות המובילות בישראל בתחומי השמת הבכירים וההערכה.

להשלים את החוליה החסרה

בזכות נאמנות לערכים המנחים אותנו: שאיפה מתמדת למקצוענות מדוייקת, בקיאות גבוהה באתגרי המשק והארגון וקשרים נרחבים עם הקהילה העסקית רכשנו לנו מוניטין של שותפה המוסיפה ערך לארגון באיתור והערכת מנהליו הבכירים.

מקצוענות, שותפות ודייקנות

גישה שונה: שלושה ערכים מובילים:

  1. מקצוענות: מעל שני עשורים של ניסיון, חדשנות ואיכות
  2. שותפות: מחויבות מלאה לשביעות רצון הלקוח
  3. דייקנות: שיטות מקצועיות ייחודיות המובילות למימוש אתגרי הלקוח

הנהלה

שוש אורון
שוש אורוןמייסדת ומנכ׳׳ל
שוש הקימה את החברה על מנת לייצר "גישה שונה" בתחום ניהול קריירות של מנהלים בכירים.
לאורך 30 שנות קריירה, מלווה יו"רים, מנכ"לים ומשקיעים בישראל ובחו"ל בבניית הנהלות. הובילה את החברה להרחבת פעילותה בישראל ומחוץ לה, תוך יצירת גשר בין התרבות והאיכויות הישראליות לקודים הגלובאליים.
שוש וצוותה ניהלו מגוון רחב של פרויקטים בהשמת חברי הנהלה ודירקטוריון ובתהליכי הערכה עבור למעלה מ-300 לקוחות גלובאליים, עם מטה ישראלי ובינלאומי תוך פיתוח מתודות עבודה מתקדמות השמות דגש על דיוק, מקצוענות ללא פשרות ושותפות לעיצוב המפה הניהולית בארגון. אודות לאלו, הפכה גישה שונה לחברה מובילה ובעלת מוניטין גבוה בתחומה.
בהשכלתה, בוגרת B.A ו- .M.A בפסיכולוגיה ייעוצית מאוניברסיטת תל אביב, בה גם שימשה כמרצה בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה ייעוצית – תעסוקתית.
מוכרת כפסיכולוגית תעסוקתית מומחית ומדריכה על ידי הסתדרות הפסיכולוגים ומשרד הבריאות.
יוליה קויפמן סלע
יוליה קויפמן סלעשותפה ומנהלת מחלקת Executive Assessment
בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום הערכה לתפקידים ניהוליים, לרבות הערכה ופיתוח של כלי אבחון, אימון והדרכת הנהלה וצוות משאבי אנוש. מאז שנת 2006 מנהלת יוליה את מחלקת התקשורת וההייטק במחלקת ההערכה והייעוץ של גישה שונה.
פסיכולוגית תעסוקתית, בעלת M.A בפסיכולוגיה, התמחות בייעוץ תעסוקתי, מאוניברסיטת תל אביב וכן בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן-גוריון.
זהבית די-נור צימר
זהבית די-נור צימרמנהלת מקצועית
בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בתחומי הערכת בכירים, ייעוץ תעסוקתי, ייעוץ למפוטרים ופיתוח תהליכי הערכה. מובילה מקצועית את מחלקת ההערכה והייעוץ, מלווה ומדריכה את צוות הפסיכולוגים והמאבחנים תוך שימת דגש על פיתוח כלי הערכה חדשניים כמו גם על מתן כבוד ומרחב למועמדים לבוא לידי ביטוי.
מנוסה בעבודה מול סקטורים מגוונים במשק הישראלי, בייעוץ לארגונים ביחס לאיוש משרות ניהוליות ולבניית מסלולי קריירה.
בעלת M.A בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בר אילן ו- B.A בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
מוכרת כפסיכולוגית תעסוקתית מומחית על ידי הסתדרות הפסיכולוגים ומשרד הבריאות.

הצוות המקצועי

אירית ליבוביץ
אירית ליבוביץמנהלת תחום היי-טק, מחלקת Executive Search
הצטרפה לגישה שונה לאחר קריירה בת יותר מ-20 שנה בתחום הנדסת תוכנה. בתפקידיה האחרונים ניהלה קבוצות פיתוח בתעשיות טכנולוגיות שונות ביניהן: תחום הסמיקונדוקטור, פיננסים, אינטרנט ו – Retail. בעלת MBA מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המחשב מהטכניון.
ליאת קסטל
ליאת קסטלמנהלת תחום תעשיה ומטה: כספים, משאבי אנוש וייעוץ משפטי, מחלקת Executive Search
ליאת מביאה עימה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום ההשמה מעולמות תוכן מגוונים, בעלת .B.A במדעי החברה מאוניברסיטת חיפה.
הצטרפה לגישה שונה בשנת 2016.

הצוות המינהלי

יסמין זיסמן
יסמין זיסמןמנהלת משרד