ממשיכים לעמוד לשירותכם גם מרחוק


לקוחות ועמיתים יקרים,

אנו מקווים שבריאותכם טובה.

שמחנו להעניק לכם בחודש האחרון שירות מרחוק בכל תחומי פעילותנו ואנו רוצים להודות לכם ולמועמדים שנעזרו בשירותינו בתקופה זו על הפידבקים החיוביים ביחס למהירות ולאיכות התארגנותנו.

לאור ההקלות בסגר, אנו מבקשים לעדכן אתכם שאנו ערוכים להמשך פעילות בכל התחומים: השמת בכירים, הערכת מנהלים, Outplacement וייעוץ קריירה.

בשלב זה נמשיך להפעיל את כל השירותים הללו מרחוק ובמתכונת דומה לזו בה פעלנו בתקופה האחרונה. זאת עד למועד בו יתיר משרד הבריאות אירוח פיזי של לקוחות ומועמדים.

כתמיד אנו שמחים לעמוד לשירותכם ומאחלים לכל אחת ואחד מכם בריאות וחג עצמאות שמח

שלכם,

שוש אורון, מנכ"לית ומייסדת גישה שונה

יוליה קויפמן – סלע, מנהלת מחלקת הערכה וייעוץ וצוות גישה שונה

"זה הזמן להודות לכם, לצוות על ההתחשבות במצב, על תודעת שירות גבוהה ועל מקצועיות רבה למרות הכל, אני חושבת שההחלטה לבצע את המבחנים מהבית הייתה הנכונה ועדיפה על פני אי עשייה או דחייה תודה"

מועמדת, סמנכל שיווק

"יוליה היקרה, רציתי להודות לך ולצוות על העבודה המקצוענית והשירותיות גם בימים אלו, חשוב לי שתדעי שקיבלתי פיבדק חיובי מהמועמדות על תהליך הערכה שביצעתם מולם. תודה על הכל"

שלומית רום, סמנכל משאבי אנוש, מאפיות אנגל

"למרות ביצוע הראיון באופן אינטרנטי המראיינת איפשרה לי לחוות שיח נעים ומכבד. בנוסף, תמר דאגה לתאם מולי ציפיות לגבי סביבת ביצוע המבדקים, זמנים לביצוע, תאריכים ולוז מפורט איפשר לי לתכנן (במציאות הקיימת) את הזמן נכון לביצוע המשימות, חייבת לציין שהייתה נעימה מאוד במהלך התהליך".

מועמדת, מנהלת מוקד