גיוס סמנכ"ל חדשנות לחברת גלובלית

שתף את הסיפור

ברצוני להביע את שביעות רצוננו מתהליך האיתור שחווינו עם Spencer Stuart וגישה שונה.

חיפשנו לגייס סמנכ"ל חדשנות לחברת Avgol, חברה גלובלית עם מטה ישראלי, המתמחה בייצור בד לא ארוג. התהליך היה מורכב בשל חיפוש אחר מועמד זר שיעשה relocation לישראל, בתחום תעשייתי מוגבל יחד עם דרישות בלתי מתפשרות שלנו ליכולות טכניות גבוהות, חשיבה חדשנית ואדם עם איכויות אישיות גבוהות.

חודשיים מתחילת התהליך, הגענו ל – Short List של שלושה מועמדים מובילים, מדורגים לפי סדר עדיפויות. בסוף התהליך, היינו ברי מזל לגייס את מספר 1 ברשימה.

Fatih Mehmet Erguney הוא בדיוק המועמד שציפינו לגייס למשרה זו. לא רק ​​שהגיוס התנהל כשורה אלא היה תענוג לעבוד איתם. הם היו מקצועיים בכל המובנים, וזה עזר לנו לסיים את כל התהליך בזמן שהגדרנו.

תהליך האיתור:

אניטה שור, סמנכ"ל מש"א גלובלית, ציינה כי זה היה תהליך יוצא מן הכלל והוסיפה "הוא ייצג את הגיוס הטוב ביותר שנעשה בתקופה האחרונה".

Corrado, יועץ בכיר מטעם Spencer Stuart, היה יועץ מהימן ותמך בה רבות בפיתוח מאפייני מפתח ודירוג המועמדים. "הצוות היה הצוות הנכון עבורי", הוא הכיר את המועמדים, ההיסטוריה שלהם והביצועים בצורה מעמיקה מאוד. Corrado היה יעיל מאוד בהכנת המועמד להצעת העבודה ובניהול המו"מ הכספי.

ניכר היה שהצוות מכיר היטב את המועמדים, התפקיד והתעשייה. המידע שהוגש לנו אודות המועמדים, כולל חוות הדעת היו מדויקים ויסודיים. ההמלצות שנאספו היו רחבות ותורמות מאד. הצוות עבד מהר וביעילות, היו תמיד זמינים ופרואקטיביים.

והחשוב מכל, הצוות עבד בצורה סינרגטית והראו הבנה עמוקה לגבי הצרכים והתרבות שלנו.

פוסטים קשורים
  • גיוס סמנכ"ל כספים זר – לתפקיד במטה הישראלי בארץ

    26/08/2019

    צים נוסדה ב-1945 והיום היא אחת מחברות הספנות המובילות בעולם, עם פעילות ב - 120 נמלים בכ - 50 מדינות ומעסיקה מעל 4,000 עובדים. בשנת 2004 המדינה מכרה את אחזקותיה בצים לחברה לישראל. ביולי 2014 נכנסה צים למצב פיננסי קשה בעקבותיו חתמה החברה לישראל על הסדר חוב עם נושיה. למרות היות החברה גלובלית, ההנהלה ...

    המשך בקריאה